sobota, 14 lipca 2012

Malować każdy może - 2012

   Od kilku lat, w wakacje, na terenie Muzeum Pałacu w Wilanowie, odbywa się plener malarski „Malować każdy może”. Celem tego projektu jest zainteresowanie mieszkańców Warszawy oraz turystów odwiedzających Ogrody i Muzeum Pałacu w Wilanowie, pięknem krajobrazu i architektury historycznej oraz umożliwienie darmowej nauki malowania wszystkim tym, którzy mają potrzebę tworzenia.
   W ostatni weekend lipca, tj. 28 i 29 lipca 2012 r., w godzinach 10:00 – 13:00, będzie można namalować swój pierwszy obraz pod opieką artystyczną artysty malarza oraz studentów ASP. Zapraszamy młodzież i dorosłych do Ogrodu, obok Oranżerii Muzeum Pałacu w Wilanowie (po wykupieniu biletu do Parku). Wszelka pomoc jest bezpłatna, włącznie z profesjonalnymi materiałami malarskimi marki Winsor&Newton, które zapewnia firma Savel. Obrazy namalowane przez publiczność stają się jej własnością, dzięki temu w domach i miejscach pracy pojawi się utrwalone na płótnie piękno wilanowskiej architektury i krajobrazu.
   Malowanie pomaga się zrelaksować, wyrazić swoje marzenia, uczucia, myśli. Jest doskonałą pasją, bo pozwala utrwalić nie tylko rzeczywistość, ale także nastrój autora. Realizujmy nasze marzenia. Namalujmy swój pierwszy w życiu obraz w Ogrodach Muzeum Pałacu w Wilanowie!

   Na stronie Muzeum Pałacu w Wilanowie można przeczytać o poprzednich edycjach: http://www.wilanow-palac.pl/malowac_kazdy_moze_wystawa_od_2_wrzesnia.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz