sobota, 2 lutego 2013

Zaproszenie na XVII spotkanie z cyklu "Zmysły Sztuki"

   21 lutego 2013 roku (czwartek), o godz. 19:00 spotkamy się już po raz siedemnasty na „Zmysłach Sztuki”.  Gośćmi Muzeum Pałacu w Wilanowie będą dr Piotr Nowiński – artysta malarz oraz dr Jacek Rokosz – twórca filmów animowanych.
   Porozmawiamy oczywiście o sztuce, źródłach inspiracji, potrzebie tworzenia i warsztacie twórczym. Dowiemy się między innymi na czym polega projektowanie graficzne, jak powstają filmy animowane. Spróbujemy także odkryć tajniki tworzenia efektów specjalnych w sztuce filmowej.
   Sympatycy "Zmysłów Sztuki", którzy będą na spotkaniu, zostaną poczęstowani niezwykłym ciastkiem o nazwie "Wieża Sztuki©", które zaprojektowali nasi goście - Piotr Nowiński i Jacek Rokosz, przy udziale kuratora projektu Andrzeja S. Grabowskiego, a które smakowo skomponuje i wykona, zgodnie z tradycją naszych spotkań, mistrz cukierniczy z Królewskiej Cukierni Wilanowskiej.
   Zapraszam serdecznie w imieniu dyrektora Muzeum Pałacu w Wilanowie Pawła Jaskanisa oraz  Fundacji "andART", która od stycznia br. jest współorganizatorem spotkań z cyklu "Zmysły Sztuki".
1 komentarz:

  1. O w Pałacu w Wilanowie! A byłaś zobaczyć tam ostatnią wystawę plakatów? kilkakrotnie obiła mi się o uszy

    OdpowiedzUsuń